Jeugdafdeling en Commissies

Jeugdafdeling en Commissies

Jeugdbestuur   Jeugdbestuur@zvvzaanlandia.nl
Voorzitter Marcel van den Berg 06 2396 7067 Jvoorzitter@zvvzaanlandia.nl
Secretaris Marjan Schoon 06 3038 1808 JSecretaris@zvvzaanlandia.nl
Coördinator O17-O19 vacant    
Coördinator O13-O15 vacant    
Coördinator O08-O11 vacant    
Coördinator Mini's vacant    
Wedstrijdsecretaris Marcel van den Berg 06 2396 7067 JWedstrijdsecretaris@zvvzaanlandia.nl
Ledenadministratie Ger van de Gaast   Ledenadministratie@zvvzaanlandia.nl
       
Activiteiten Commissie  Activiteitencommissie@zvvzaanlandia.nl
Commissie Lid Michel Böhm 06 2701 4812  
Commissie Lid      
       
Sponsor en Inkomsten Commissie Sponsorcommissie@zvvzaanlandia.nl
Commissie Lid Dimitri van Mulligen 06 5229 4553  
Commissie Lid Marleen Troost 06 5742 0382  
Commissie Lid Hans Stange 06 2021 1060  
 
     
Toernooi Commissie
Toernooicommissie@zvvzaanlandia.nl
Ome Siem Schenk Toernooi Marcel van den Berg 06 2396 7067  
       
Eurosportring Wilco Schipper 06 5439 5400  
  Michel Böhm 06 2701 4812  
UIT-Toernooien Marcel van den Berg 06 2396 7067  
       
Website en Social Media Commissie  Websitecommissie@zvvzaanlandia.nl
Website vacant    
Social Media vacant    
       
Normen en Waarden Commissie Normencommissie@zvvzaanlandia.nl
Commissie Lid Marleen Troost 06 5742 0382  
   
Scheidsrechtercommissie Scheidsrechtercommissie@zvvzaanlandia.nl
Algemeen Arjen Springorum 06 1066 6064  
JO13 t/m JO19 Sander Molenaar 06 8318 2100  
JO11 t/m JO12 Mark Schoen 06 1451 7050  
       

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!